רוצים לדעת עוד השאירו פרטים ותתחילו להתעדכןריטליקס רעננה

קנטינה ל 1000 סועדים

מטבח + חדר אוכל

הקמה בשנת 2013

ריהוט נירוסטה למטבח המוסדי

פלבם מטבחים משווקת בלעדית של מוצרי מפעל פלבם. כל מגוון מוצרי הנירוסטה למטבח המוסדי כגון: שולחנות עבודה ,כיורים ,עגלות עבודה מערכי הגשה מעוצבים, מדיחי כלים גדולים HEAVY DUTY,מסועי קרוסלה להדחת כלים, מסועי פינוי מגשים, סרט, פגודות הגדה מקוררות ומחוממות, כולן מיועדות לעבודה מסיבית  לאורך שנים וברמת גימור גבוהה. מותאמים לשוק הישראלי .

ארונות חימום תוצרת מפעל פלבם

ארונות החימום של פלבם ידועים כמוצר המקצועי האיכותי והמוביל בשוק זה. הארונות מעוצבים ומתוכננים לשמר את חומו של המזון גם שעות רבות לאחר בישולו וזאת בצורה חסכונית ויעילה.

הארונות משמשים כגיבוי למערכות ההגשה העצמית במטבח והם אידיאליים לתפקוד באזורים המרוחקים מאזור הבישול. את ארונות החימום של פלבם ניתן למצוא במאות בתי עסק ברחבי הארץ.

הארונות מיוצרים במבחר דגמים - ארון נייד בתכולה של 36 תבניות גסטרונורם, וארונות מיוצרים במיוחד המיועדים לשילוב בדלפק הגשה, בעלי תכולה לפי צרכי הלקוח.

מערכות ומוצרי קירור

פלבם מטבחים מתכננת ומשווקת ומספקת מגוון רחב של מערכות קירור מתקדמות וייחודיות, בין היתר חדרי קירור והקפאה, "בלסט צ'ילרים", מקררי הפשרה ויחידות תצוגה מקוררות, דיספנסרים לקוביות ופתיתי קרח, מערכות מים קרים וסודה.

מערכות הקירור מותאמות ומיוצרות לפי צרכיו של הלקוח והן אמינות ויעילות.

הצוות המקצועי והוותיק שלנו הינו מהמובילים בפתרונות קירור בארץ זה עשרות שנים.

כל הפתרונות למטבח המקצועי

למידע נוסף השאר פרטים ונחזור בהקדם:פרויקטים נוספים

פייסבוק ישראל

אוקטובר 2018   חב' "קירוסקאי פלבם" הקימה במתחם שרונה היוקרתי בתל אביב את המטבחים וחדרי האוכל של "פייסבוק ישראל" . מדובר במבנה המשתרע על פני קומות 32 עד 37 בעיצוב חדיש. חברת "קירוסקאי...
קרא עוד >>

אורנג'

קרא עוד >>

סלקום נתניה

קרא עוד >>

קודאק

קרא עוד >>

ריטליקס רעננה

קנטינה ל 1000 סועדים מטבח + חדר אוכל הקמה בשנת 2013
קרא עוד >>

SAP רעננה

מטבח מבשל וחדרי אוכל חלבי + בשרי לחברת סאפ רעננה. מדובר במערך מזנונים מרהיב ביופיו תוצרת פלבם עין חרוד הכולל: ציוד בישול של חברת קיפרסבוש, מערך הדחה של הוברט, תנורים...
קרא עוד >>
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל